specjalistyczne zabudowy

Samochody użytkowe

w sieci od: jesień 2012
Warszawski Chór Międzyuczelniany
Uważam się za “self-made mana” i bardziej nakręca mnie realizacja własnych pomysłów niż zadania zlecone.

A pomysł miałem taki: stworzyć witrynę poświęconą samochodom dostawczym, ze szczególnym uwzględnieniem tzw. samochodów modyfikowanych, wyposażonych w specjalistyczne zabudowy.

Dlaczego samochody dostawcze i pojazdy zabudowane? Ponieważ po kilku latach pracy w dziale sprzedaży samochodów marki Renault i Dacia zacząłem szukać nowego, indywidualnego spojrzenia na to, co robię. Sprzedaż samochodów osobowych jeszcze mnie nie nudziła, ale przestała mnie już zadowalać. Czułem się mało potrzebny, bo przecież w internecie można było znaleźć bogate galerie zdjęć, mnóstwo testów i wszystkie parametry techniczne samochodów seryjnych. Inaczej wyglądała sytuacja z samochodami zabudowanymi. O nich w internecie było mniej informacji i były to informacje zwykle dość ogólne. I to właśnie stało się moim kolejnym internetowym wyzwaniem: stworzyć witrynę poświęconą samochodom dostawczym ze szczególnym uwzględnieniem pojazdów ze specjalistycznymi zabudowami.

Całkiem świadomie napisałem powyżej, że było to wyzwanie “internetowe”, a nie “zawodowe”. Trzeba bowiem zaznaczyć, że pracuję w firmie handlowej i płacą mi za sprzedaż, a nie za webmastering. Wyzwaniem zawodowym jest zatem sprzedaż samochodów, a RenaultDostawcze.pl w tej sprzedaży bardzo mi pomaga :)

Oprócz Renault.Dostawcze.pl redaguję też serwis ogłoszeń pod adresem: renault-dostawcze.otomoto.pl

renaultdostawcze.pl